Salla Kazan Hilesi

0
278
görüntülenme

Turkcell Salla Kazan Hilesi 10 Gb İnternet Kazanma Yöntemi.

Bu yöntemi bir çok telefonda aynı hafta içinde  deneme yaparak bulduk.Öncelikle şunu belirteyim kesinlikle çalışıyor diyemem.Bazı telefon ve bazı hatlarda farklılıklar olacağından çalışmayabilir ama denemekte fayda var.
Telefonunuzun internetini kapatın ve wifi ile bağlanın.Bunu yapmadan önce kesinlikle hattınızda hiç bir internet paketinin olmadığından emin olun.Ayrıca telefonunuz açık ama sim açık olmayacak şekilde ayarlayın.Yani uçak modu diyebiliriz. Bu şekilde 4 kez aynı hafta salla kazan turkcell 10gb internet kazandık.

Turkcell Salla Kazan Hilesi 1000 Sms Kazanma

Bu yöntem denendiğinde en çok bip üzerinden dakika yada konuşma veriyor ama denemekte fayda var. Eğer bip kullanmıyorsanız ve size sadece saf sms gerekiyorsa salla kazan sms kazanma yöntemimizi deneyebilirsiniz.

Yapmanız gereken kesinlikle sms hakkınız olmadığından emin olun.Daha sonra sms hakkınız yok iken bir tanıdığınıza sms atmaya çalışın ve gönderilmedi iletisini hatasını alın.Bunun hemen arkasından wifi ile bağlanarak salla kazan yapınız.Telefon geçmişi (cerez) sayesinde operatörümüz turkcell hattınızda ne gibi sorunlar olduğunu sms dakika hangisi yok hangisinde hata aldığınızı görecek ve size sms verecektir.Turkcell Salla Kazan Sms Kazanma Hilesi bu şekilde arkadaşlar.

Turkcell Salla Kazan Hilesi 1000 Dakika Konuşma Kazanma

Hilelerimizden en son hilemiz olan konuşma dakikası kazanmaya geldik.Eğer salla kazan yapıyor ve size istemediğiniz bir şey veriyorsa uygulama vede sizin istediğiniz konuşma yani dakika ise bu adımı kesinlikle uygulamanızı istiyorum.

Bu adımda yapılacaklar çok önemli.Aksi durumda malesef kazanma imkanınız olmaz.Eğer turkcell salla kazan konuşma dakika kazanma hilesini uygularsanız doğru şekilde emin olun istediğinizi elde edersiniz.

İlk olarak uygulamayı açıyorsunuz.Salla yazan yapıtğınız ad telefonunuzdan birini armaya çalışın( dakikanız yoksa size dakika verir.Ama dakikanız varsa kazanamazsınız )Daha öncede demiştim telefon üzerinde hattınıza tanımlı hangi paket yoksa uygulama onu bulup veriyor.

Eğer dakika sms ve internet varken siz bunları kazanmak istiyorsanız size hep istemediğiniz bip tarzı hediyeler verir.Bunlara dikkat etmeniz gerekiyor.Eğer yapamayan olursa lütfen yorum yapsın biz o arkadaşlarımıza videolu anlatım hazırlayıp gönderelim.

Kaynak:Geveze

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Giriniz