Sıfır Bir 4.sezon 1.Bölüm İzle

0
1625
görüntülenme

Sıfır Bir 4.sezon 1.Bölüm İzle

Sıfır Bir 4. Sezon 1.Bölüm Geçen sezon yayınlandıktan hemen sonra fragman olarak yayına girecek. Yayına girdikten sonra sistem üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. Aşağıdaki linklerden Sıfır bir dizisini nasıl izleyeceğinizi ve izlemek için verdiğimiz linkleri kullanabilirsiniz.

sıfır bir “bir zamanlar adana’da” 4. sezon 1. bölüm

Sıfır Bir 4. Sezon 1. Bölümünü izlemek için buraya tıklayarak ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.  (Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyin reklamı geç demeniz yeterli olacaktır.)

NOT: ARKADAŞLAR REKLAMI GEÇ DEMEDEN SİTE AÇILMAYACAKTIR. HERHANGİ BİR PROGRAM İNDİRMENİZE GEREK YOKTUR.

Sıfır Bir Dizisini Ücretsiz Nasıl İzlerim?

 

Blu TV ücretsiz izleme

Sıfır bir dizisi youtube da oldukça geniş bir kitleye hitap ettikten sonra Kanal D’nin sistemi olan blu tv ile 3. dönem yayın hayatına girdi ve oldukça iyi bir izlenme oranıyla devam etmektedir. Bu diziyi ücretsiz olarak izlemek isteyenler için yukarıda nasıl izleyeceğinizi anlattım. Yukarıdaki linke tıklayarak nasıl izleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Sıfır Bir dizisini ücretsiz izlemeyi yapamadıysanız yoruma yapamadım yazmanız yeterlidir. Gerekli cevaplar verilecektir.

 

Sıfır Bir 3.sezon   Özet

Geçtiğimiz sezonun final kısmına damga vuran gelişmeler dizinin takipçilerine heyecanlı dakikalar yaşatmıştı. Düğün alayını basan uyuşturucu satıcıları Savaş, Cio ve Özgür’ün üzerine ateş kurşun yağdırmış ve düğün alayı savaş alanına dönmüştü. Kardeşlerinin en mutlu günlerinde düğünlerini basan hasımlarından intikam almak için yemin eden Cio artık onların bildiği şekilde oynayacaklarını ifade edecekler. İntikam vaktinin gelmesiyle birlikte harekete geçen üçlü bir yandan özgüımlarını ortadan kaldırmaya çalışacak bir taraftan da hastanedeki yakınları için yakarış edecek.

Sıfır Bir 4.sezon 1.Bölüm İzle |

Sıfır Bir 3.sezon 7.Bölüm İzle

 Sıfır Bir 3.sezon 6.Bölüm İzle

 Sıfır Bir 3.sezon 5.Bölüm İzle

Sıfır Bir 3.sezon 4.Bölüm İzle

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Giriniz